środa 21 Październik 2020

Jakie wybrać dla siebie mieszkanie?

Jakie wybrać dla siebie mieszkanie

Jakie wybrać dla siebie mieszkanie?

To już będzie uzależnione od Ciebie, ponieważ do wyboru masz kilka wariantów. Decydując się na mieszkanie w kamienicy, koniecznie sprawdź czy jest ona wpisana do rejestru zabytków. Może się zdarzyć, że tylko z zewnątrz będzie wpisana, to w środku możesz robić sobie dowolne remonty.

Jednak zdarzają się sytuacje, że jest wpisana cała kamienica. Wiąże się to ze wszelkimi pozwoleniami, które by uzyskać długo się czeka. Sam projekt to duży wydatek, ponieważ koniecznie musi być do niego architekt zabytków. Z planowanego drobnego remontu może się zrobić bardzo duży wydatek, na który może Cię nie być stać.

Mieszkania bardzo często należą do spółdzielni, więc tutaj poczytaj o tej, do której przynależy to, którym się interesujesz. Jeśli spółdzielnia jest zadłużona, to w pierwszej kolejności spłaca ona zadłużenie – nie wystarczy środków na jakiekolwiek remonty.

Do pomocy weź sobie osoby niezależne, które choć trochę mają wiedzy technicznej i będą w stanie podpowiedzieć Ci coś, czego Ty nie zauważysz. One nie są zakochane w nieruchomości i spojrzą na to na chłodno. Zanim podejmiesz decyzję sprawdź wszystko i zastanów się kilka razy czy jest to na pewno to mieszkanie, które chcesz zakupić. Jak tak postąpisz, to gwarantuję Ci, że będziesz zadowolony przez długie lata.

Jak oceniasz artykuł?
Wysyłanie
Ocena
4.67 (os.: 3)

Może Ci się spodobać:

0 opinie

Zostaw odpowiedź