środa 29 listopada 2023

Cześć, nazywam się Przemysław Zieliński

Cześć, nazywam się Przemysław ZielińskiOd 2010 roku działam jako Marketing Specialist & Property Advisor, pomagając właścicielom w wynajmie i sprzedaży nieruchomości, a kupującym w zakupie poprzez tradycyjne i internetowe formy dotarcia do potencjalnych Klientów.

Pomagam również w uzyskiwaniu ponadprzeciętnej skuteczności i widoczności oferty w Internecie. Swoją wiedzę udostępniam na tym blogu oraz przy bezpośrednim kontakcie z osobą zainteresowaną. Jestem twórcą różnych stron, portali internetowych, kanałów na youtube, a także zamkniętych systemów CRM.

Interesuje mnie marketing i sprzedaż, nieruchomości, AI (artificial intelligence), nowa technologia, turystyka.

Z wykształcenia jestem po Zarządzaniu, specjalizacja: Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami – tytuł magistra – oraz po Zarządzaniu i Marketingu, specjalizacja: Zarządzania Przedsiębiorstwem – licencjat. Posiadam również licencje zarządcy nieruchomości o nr. 23020 i tytuł technika budownictwa.

Na czym pracuję, jakich narzędzi używam?

Google Calendar, Trello, Basecamp, Asana, Adwords, Google Analytics, Google Drive, Dropbox, Google Webmaster, MindMap, GIMP, Flying Logic, Camtasia, Facebook Ads, FastTony, NetMailer, MailerLite, Freshmail, GetResponse, Youtube, WordPress, Webinar Jam, dedykowany CRM, MLS i wiele i wiele innych 😉

Jakie cechy mnie wyróżniają?

Jestem sangwinikiem i melancholikiem z małą domieszką choleryka i flegmatyka. Moja osobowość protagonista (ENFJ-A) / działacz (ENFP-A)

Czym się interesuje?

Biznesem – nieruchomościami, sprzedażą, marketingiem internetowym, automatyzacja procesów, data science, strategiami biznesowymi, montażem wideo.

Sportem – jeżdżeniem na rowerze, jeżdżeniem na hulajnodze, spacerowaniem na krótkich i długich dystansach, kalistenika, bieganiem, morsowaniem, pływaniem, masażem, tańcem. Dodatkowo trochę szaleństwa i adrenaliny oraz kreatywności w różnych wymiarach.

Dobroczynnością – oddaję w miarę regularnie krew dzieląc się z potrzebującymi, dołączyłem w 2007 roku. Zostałem odznaczony medalem Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi I stopnia i medalem Zasłużonego Dla Zdrowia Narodu.

Podróżami – zwiedzanie ciekawych miejsc w kraju i za granica. Dodatkowo w wolnych chwilach spędzam czas z rodziną i bliskimi.

Filmami – tak, najlepiej śmieszna komedia, filmy „dające do myślenia”, dokumentalne lub filmy fantasy (ulubiony Lord of The Rings).

Wpisy

Galeria zdjęć

Zasłużony Dla Zdrowia Narodu

Ultra EDK

Santiago - Fatima

droga życia

bungee

nieruchomosc biuro agencja sprzedaz