środa 29 listopada 2023

Przemysław Zieliński opinie

przemysław zieliński opinie

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Pan Przemysław Zieliński będąc specjalistą ds. nieruchomości, jest osobą wśród agentów – nietuzinkową. Spośród wielu, z którymi miałam do czynienia, wyróżnia się Kulturą osobistą, taktem i profesjonalizmem. Bierze pod uwagę preferencje Kupujących i sprzedających, słuchając ich uwag. Nie traktuje obcesowo i arogancko swych Klientów, a nieruchomości jako – produkt, towar do szybkiego zbycia.

Iwona S.
Sprzedająca/Kupująca nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Bardzo polecam usługi Pana Przemysława! W zasadzie od pierwszej rozmowy telefonicznej dał się poznać jako otwarty i zaangażowany w sprawę człowiek. Jest cierpliwy, słucha, służy radą, ale nie jest nachalny i zarozumiały! Można odnieść wrażenie, że przyszło sie oglądać mieszkanie z dobrym znajomym, a nie pośrednikiem. Dał się też poznać jako uczciwy sprzedawca, a z tym, niestety, różnie bywa. Polecam!

Marta C.
Kupująca nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Z góry polecam, szczególnie ludziom z zagranicy ponieważ Pan Przemysław bezproblemowo zajmuje się całym procesem i pomaga w załatwieniu potrzebnych formalności gdy kogoś nie ma na miejscu. Właściwie można pojawić się tylko u notariusza a resztę spraw Pan Przemysław może załatwić jak trzeba. Pokazywanie mieszkania przebiegało bezproblemowo, negocjacje, transakcja, wydanie mieszkania, kontakt z Kupującym również. Bardzo dobry kontakt przez internet przez cały proces. Była to chyba moja najlepsza interakcja z agentem nieruchomości do tej pory a jak wiadomo opinie nie zawsze są sprzyjające. Tutaj byłem w pełni zadowolony.

Adam K.
Sprzedający nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Serdecznie polecam Pana Przemysława. Jest bardzo rzetelny, punktualny, a dokumenty zawsze były starannie przygotowane, co znacząco ułatwiło proces transakcji. Co więcej, komunikacja była niezwykle sprawna, co pozwoliło na szybkie rozwiązanie ewentualnych problemów i pozyskanie niezbędnych informacji. Dziękuję.

Aleksandra P.
Kupująca nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Świetna i profesjonalna obsługa, polecam Pana Przemysława Zielińskiego. Sumienny, cierpliwy, skuteczny. Bardzo dobry kontakt i współpraca.

Piotr M.
Wynajmujący nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Dziękujemy za pomoc przy szukaniu i znalezieniu odpowiedniego mieszkania. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecamy.

Dominika N.
Sprzedająca nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Bardzo dobra współpraca oraz zaangażowanie ze strony Pana Przemysława. Polecam.

Ewa M.
Najemca nieruchomości

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Rzetelność, profesjonalizm oraz super współpraca. Serdecznie polecam!

Milena C.
Najemca nieruchomości

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Dziękuję za współpracę, bardzo szybka obsługa i bezproblemowy kontakt. Polecam

Gosia M.
Sprzedaż nieruchomości

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6Dziękuję za sprawne i profesjonalne zorganizowanie sprzedaży i kupna mieszkania. Biuro nieruchomości w Warszawie reprezentowane przez Przemysława Zielińskiego zapewniło opiekę, wysoką kulturę i odpowiednie wsparcie. Polecam Dariusz

Darek W.
Sprzedający/Kupujący nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6Współpraca z Panem Przemysławem Zielińskim zaowocowała szybką i korzystną transakcją sprzedaży mieszkania na Ursynowie. Polecam Piotr.

Piotr T.
Sprzedający nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Profesjonalna i miła obsługa.

Dariusz T.
Sprzedający nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6Obsługa na najwyższym poziomie, kompetentny i uczciwy. Zawsze pomocny. Szybko zrealizowana transakcja.

Zenek Z.
Sprzedający nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6Szybko i profesjonalnie z dobrą jakością. Polecam.

Tomasz D.
Sprzedający nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6Dziękuję za współpracę, bardzo dobry kontakt i sprawne działanie. Zdecydowanie polecam.

Tomasz P.
Sprzedający nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6Bardzo dobra, miła i sympatyczna współpraca a także zaangażowanie ze strony Pana Przemysława. Polecam!

Eko Pro
Kupujący nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Polecam sprzedaż z Panem Przemysławem Zielińskim.

Katarzyna B.
Sprzedająca nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Dobra komunikacja i otwartość na oczekiwania i obawy drugiej strony. Skuteczność i zaangażowanie, polecam Pana Przemysława Zielińskiego.

Dawid Z.
Kupujący nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Wspaniała współpraca, pełen profesjonalizm.

Tomasz D.
Wynajmujący nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Pan Przemysław Zieliński doradził i pomógł mi w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości, jest pracowity, rzetelny i skuteczny, współpraca na 5 gwiazdek. Dziękuję.

Arkadiusz M.
Kupujący nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Pełen profesjonalizm i skuteczność. Polecam.

Kuba M.
Kupujący nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Pan Przemysław Zieliński w każdym momencie naszej współpracy służył rada i pomocą.

Paweł O.
Kupujący nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Szybko i profesjonalnie z dobrą jakością. Polecam

Tomasz D.
Kupujący nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Pan Przemysław jest osoba bardzo mila, odpowiedzialna i fachowa! Widać ze zależy mu na zadowoleniu i satysfakcji klienta! Dziękuję jeszcze raz. Polecam z całego serca!

Basia N.
Kupująca nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Dziękuję za współpracę, bardzo szybka obsługa i bezproblemowy kontakt. Polecam

Gosia M.
Kupująca nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Wspaniała obsługa! Pełen profesjonalizm! Z czystym sumieniem polecam Pana Przemysława!

Olga A.
Kupująca nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Pan Przemysław zna się na tym, co robi. Bardzo nam pomógł, o nic nie musieliśmy się martwić. Serdecznie polecam!

Agnieszka D.
Sprzedająca nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Duże doświadczenie, niezwykłe wyczucie i wspaniała opieka. Dzięki Panu Przemysławowi Zielińskiemu czułem się dobrze na każdym etapie procesu najmu nieruchomości. Wszystko przebiegało sprawnie i bezstresowo. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Gorąco polecam!

Marcin Z.
Sprzedająca nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Dobry, uczciwy, zna się na rzeczy, do tego rozumie rynek nieruchomości. Dziękuję za pomoc. Polecam współpracę.

Krzysztof O.
Wynajmujący nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Polecam z czystym sumieniem 🙂
Pan Przemysław Zieliński jest miły i rzetelny, współpracowało nam się bardzo dobrze. Pozdrawiam.

Daniel Z.
Sprzedająca nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Pełny profesjonalizm połączony z rzetelną wiedzą i miła atmosferą, gorąco polecam!

Marcin R.
Kupujący nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Pan Przemysław to profesjonalista. Polecam.

Mateusz M.
Kupujący nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Polecam współpracę z Panem Przemysławem Zielińskim – punktualność, rzetelność, bardzo dobry kontakt – we współpracy z Panem Przemysławem można szybko i profesjonalnie zrealizować transakcję. Polecam!

Stanisław D.
Kupiący nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Naprawdę duże zaangażowanie i jak się okazało ostatecznie skuteczne działanie. Postawa Pana Przemysława Zielińskiego przez cały proces sprzedaży była wręcz wzorowa – mogłem zupełnie się wyłączyć z całego procesu i wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i dobre podejście – polecam!

Michał P.
Sprzedający nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Przemysław Zieliński is a very helpful agent. He assisits with negotiations and helps the process of purchasing a property with his attention to detail. In my case he provided all the necessay information prior to the notary appointment and then asssited greatly with the handover protocol. He is ready to give advice when required. I highly recommend him if you want to buy a property!

Alec H.
Kupujący nieruchomość

 

nieruchomosc biuro agencja sprzedaz