poniedziałek 6 grudnia 2021

klient

odbiorca naszych produktów i usług

Triki deweloperów celem przyciągnięcia Nabywców

Triki deweloperów celem przyciągnięcia Nabywców W branży jest duża konkurencja. Deweloperzy wręcz się prześcigają w proponowaniu nowych rozwiązań potencjalnym Nabywcom. (Czytaj dalej)
Gdzie najlepiej wystawić na sprzedaż nieruchomość?

Gdzie najlepiej wystawić na sprzedaż nieruchomość? To pytanie zadaje się zawsze, chcąc pierwszy raz sprzedać nieruchomość. Pytanie te często też (Czytaj dalej)
Dni otwarte u Agenta Nieruchomości?

Dni otwarte u Agenta Nieruchomości? O sprzedaży danej nieruchomości bardzo często mogą decydować detale. Czystość, odpowiedni i przyjemny zapach – (Czytaj dalej)
Home staging, home stager - co to jest i jak to wykorzystać?

Home staging, home stager – co to jest i jak to wykorzystać? Home staging to przygotowanie nieruchomości do wynajmu lub (Czytaj dalej)
Czy daje możliwość wiązanej usługi – chodzi o kupno nowej oraz sprzedaż starej nieruchomości

Oczywiście, że tak! Właśnie na tym polu również zdecydowałem się pomóc moim klientom. Już teraz postaram się sprzedać szybko starą (Czytaj dalej)
E-mail marketing – branża hotelowa

E-mail marketing – branża hotelowa Masz świadomość, iż e-mail marketing daje możliwość zwrotu z inwestycji nawet na poziomie 3500% (ROI). (Czytaj dalej)
Co robić aby sprzedawać - marketing dla hoteli

Co robić aby sprzedawać – marketing dla hoteli Doświadczenie kilkuletnie daje możliwość poznania sporej gamy hoteli oraz oferty każdego z (Czytaj dalej)
Wzrost liczby rezerwacji przez budowanie solidnej strategii

Wzrost liczby rezerwacji przez budowanie solidnej strategii Nie sposób było się nie spotkać z reklamą jednego z hoteli. Otóż, nie (Czytaj dalej)
3 rzeczy jakie należy zrobić, by zdobyć klienta za pomocą platformy Facebook Ads

3 rzeczy jakie należy zrobić, by zdobyć klienta za pomocą platformy Facebook Ads Wiesz, gdzie znaleźć przeszło 80% swoich klientów? (Czytaj dalej)
poznaj swojego klienta

Skupienie się na zrozumieniu swoich klientów doprowadzi Cię do wielu sukcesów. Czyż Twój produkt lub usługa nie powinna się bazować (Czytaj dalej)

klient