czwartek 1 grudnia 2022

Dni otwarte u Agenta Nieruchomości?

Dni otwarte u Agenta Nieruchomości?

Dni otwarte u Agenta Nieruchomości?

O sprzedaży danej nieruchomości bardzo często mogą decydować detale. Czystość, odpowiedni i przyjemny zapach – to tylko jedne z wielu elementów, które mają wpływ na decyzję zakupową. Nie pozostaje bez znaczenia możliwość skorzystania z profesjonalnej agencji nieruchomości. Ów agencja jest w stanie zwrócić uwagę na rzeczy, o których my jako sprzedający nie mamy często nawet pojęcia. 

Coraz częściej w Polsce pojawiają się rozwiązania, które nie były dotychczas popularne i przychodzą do nas z zagranicy – np. dni otwarte. Z czym są one kojarzone? Z promocją i tak jest rzeczywiście. Drzwi otwarte stają się doskonałą promocją dla danej nieruchomości i stanowią doskonały sposób na pozyskanie zainteresowanego nią Klienta. 

Czym się charakteryzuje dzień otwarty?

Czym się charakteryzuje dzień otwarty? M.in.:

  • agent nieruchomości odpowiada za ich organizację – właściciel nie powinien się pojawić w czasie prezentacji,
  • dni i godziny, kiedy możliwe jest zobaczenie nieruchomości – często jednocześnie spotyka się kilka zainteresowanych osób,
  • usunięcie rzeczy osobistych właściciela z mieszkania,
  • możliwość szybkiego pomieszkania przez potencjalnego Kupującego – świeże kwiaty, kawa i herbata, przekąski – dadzą możliwość sprawdzenia, czy dobrze się poczujemy, odpoczywając w danym lokalu. 

Potencjalny Kupujący ocenia w trakcie dni otwartych właśnie atmosferę. Obecność agenta nieruchomości, możliwość zadania mu pytań, które niekoniecznie zadano by właścicielowi oraz możliwość zobaczenia nieruchomości bez świadomości obserwującego nas właściciela staje się tym, czego oczekuje coraz więcej inwestorów i Klientów indywidualnych na polskim rynku nieruchomości. 

Skuteczność dni otwartych to w pewnym stopniu rywalizacja. Obecność innych zainteresowanych w trakcie dni otwartych na terenie jednej nieruchomości, dość często nakłania do szybszego podejmowania decyzji.

 

Podobne artykuły:

ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE (0)

0 opinie

Zostaw odpowiedź