czwartek 1 grudnia 2022

Triki deweloperów celem przyciągnięcia Nabywców

Triki deweloperów celem przyciągnięcia Nabywców

Triki deweloperów celem przyciągnięcia Nabywców

W branży jest duża konkurencja. Deweloperzy wręcz się prześcigają w proponowaniu nowych rozwiązań potencjalnym Nabywcom. Sprawdźmy, jakie dodatkowe rozwiązania proponują teraz biura deweloperskie.

Doradca kredytowy

By kupić nieruchomość, należy mieć odpowiednią sumę gotówki. Jeśli natomiast jej nie posiadasz, to deweloper dziś może przyjść z pomocą. Chcąc uzyskam kredyt hipoteczny, najlepiej jest odwiedzić kilka banków, by zapoznać się z ich ofertą i wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Deweloper bardzo często dziś wychodząc naprzeciw swoim klientom, organizuje dla nich spotkania z doradcą kredytowym, w swojej siedzibie. Spotykając się z jednym niezależnym ekspertem finansowym, masz możliwość poznania — w jednym czasie i na jednym spotkaniu — oferty kilku banków. Takie spotkanie jest całkowicie bezpłatne. W przypadku chęci skorzystania z jakiejś oferty ekspert pomoże w złożeniu wniosku i skompletowaniu dokumentów wymaganych do wniosku kredytowego. Ekspert finansowy może przyjechać również do domu klientka, jeżeli ten zgłosi taką wolę.

Grunt pod budowę domu

Klient chciałby mieć własny dom, aczkolwiek ma problem ze znalezieniem odpowiedniej działki? Deweloper bez problemu będzie pomocny w znalezieniu działki pod budowę domu, na której następnie będzie go mógł postawić. Dodatkowo po nabyciu działki, może prowadzić realizację inwestycji i wyręczyć Kupującego we wszystkich formalnościach.

Indywidualne podejście do Klienta

Klienci bardzo często narzekają na trudny kontakt z deweloperem. Tak naprawdę każdy Klient posiada osobistego opiekuna, do którego może się zgłosić z każdym pytaniem lub sprawa, które opiekun z chęcią udzieli lub pomoże rozwiązać.

Rozmowa z projektantem

Kiedy Klient jest zdecydowany na zakup mieszkania, deweloper może zaoferować mu możliwość spotkania z dekoratorem wnętrz. Fachowiec podpowie, w jaki sposób zaprojektować mieszkanie, a samo spotkanie jest niezobowiązujące i Klient nie musi się decydować na pomysły sugerowane przez dekoratora.

Dzień otwarty

Dni otwarte na etapie budowy dają możliwość zobaczenia Klientowi, jak postępują prace oraz są w stanie pomóc w uzyskaniu odpowiedzi na wszystkie nurtujące go pytania. Może on także sprawdzić naocznie, jak powstaje jego przyszłe mieszkanie.

Przeprowadzka

Co zrobić, jeśli już dom lub mieszkanie jest gotowe, ale Kupujący nie ma jak się przeprowadzić? Można zaoferować mu możliwość zorganizowania firmy przeprowadzkowej. Dla Klienta usługa ta może być darmowa lub w niższych cenach.

Pośrednik nieruchomości

Lepiej jest skorzystać z pomocy pośrednika nieruchomości czy szukać na własną rękę? Zdania są podzielone, jednak nie da się ukryć, że bezpieczniejsze jest skorzystanie z pomocy specjalisty. Deweloperzy bardzo często chcą wykorzystać niewiedzę Kupujących i umieszczają w umowach niekorzystne dla nich niekiedy zapisy. Agent posiadający wieloletnie doświadczenie i wiedzę, będzie w stanie wyłapać takie kruczki i nie pozwoli, by nas oszukano. Pośrednik udziela zawsze kompleksowej pomocy w procesie zakupu mieszkania. 

 

Podobne artykuły:

ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE (0)

0 opinie

Zostaw odpowiedź