poniedziałek 6 grudnia 2021

negocjacje

Negocjowanie cen mieszkań - przydatne porady

Negocjowanie cen mieszkań – przydatne porady Chcesz kupić mieszkanie? Jest to ważna decyzja. Powinieneś zatem wiedzieć, w jaki sposób trochę (Czytaj dalej)
Jak rozmawiać i jakie pytania zadawać przy zakupie nieruchomości

Co możemy zrobić na samym początku od czego zacząć? Ważny jest sam uśmiech na samym wejściu, niby nic, a radosne (Czytaj dalej)
Jak samemu sprzedać nieruchomość

Jak samemu sprzedać nieruchomość? Nie da się ukryć, iż najszybciej możesz sprzedać mieszkanie podejmując współpracę z biurem nieruchomości. Pamiętaj jednak (Czytaj dalej)
Wybrałeś mieszkanie i co dalej

Wybrałeś mieszkanie i co dalej? Koniecznie musisz sprawdzić, czy dana nieruchomość posiada księgę wieczystą i czy jest akt notarialny. Mogą (Czytaj dalej)
Co wchodzi w skład wynagrodzenia pośrednika

Do prowizji pośrednika wliczają się wszystkie koszta, które on oraz biuro ponoszą celem przygotowania i promocji Twojej oferty. W prowizji (Czytaj dalej)
Czy jest możliwość zerwania takiej umowy przed czasem

Tak, umowę można zerwać z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Jeśli będziesz chciał to zrobić przed czasem, wtedy poniesiesz wówczas koszta, (Czytaj dalej)
Ile wynosi prowizja dla biura nieruchomości przy umowie na wyłączność

Ogólnie prowizja wynosi 4%, jednak zmienia się ona zależnie od wyzwania, jakie klient postawi przed pośrednikiem. Może być większa, ale (Czytaj dalej)

negocjacje