środa 10 sierpnia 2022

noclegi

Noclegi, to oczywiście miejsce, a właściwie usługa pozwalająca na skorzystanie z miejsca do spania. Zazwyczaj noclegi oferowane są przez obiekty turystyczne takie jak hotele, pensjonaty, domy wczasowe, ale również pola namiotowe lub campingi. Dlatego wiele osób może dostosować noclegi do swoich potrzeb, jak i również możliwości finansowych. Najdroższe są noclegi w hotelach pięciogwiazdkowych, natomiast za najtańsze, ale również dużo mniej dogodne – pola namiotowe z dostępem do węzła sanitarnego.

Marketing w obiektach noclegowych

Marketing w obiektach noclegowych Jak wiadomo, z noclegami bywa różnie i trzeba je zawsze zamawiać co najmniej z tygodniowym wyprzedzeniem, (Czytaj dalej)
reklama noclegi

Witaj, masz do wynajęcia mieszkanie? A może szukasz współlokatora lub chcesz wynająć pokój? Tylko teraz zamieszczenie ogłoszenie w kategorii wynajmę (Czytaj dalej)
porowanie statystyki

Serwisy i Portale noclegowe Każdy ośrodek wypoczynkowy powinien zadbać o odpowiednią reklamę. Nie mówimy tu tylko o stworzeniu własnej strony (Czytaj dalej)
wiek domeny

   
alexa strony linkujące

   

   
Ranking Alexa (Polska) - statystyki z lipca 2014

   
Szacowany ruch w wyszukiwarce

   
Frazy w wyszukiwarce - statystyki z czerwca 2014

   
Frazy w TOP 10

   
Page Rank - statystyki z czerwca 2014

Page Rank – ostatnia aktualizacja wskaźnika oceniającego jakość strony www. Poniżej przedstawiam serwisy noclegowe w kolejności od najwyższej jakości do (Czytaj dalej)

noclegi