piątek 22 września 2023

Dodatki – urozmaicają mieszkania i pomagają w najmie

Dodatki - urozmaicają mieszkania i pomagają w najmie

Dodatki – urozmaicają mieszkania i pomagają w najmie

Nabycie mieszkania pod wynajem stanowi dość popularny sposób inwestowania. Jak jednak można się wyróżnić z tłumu i pozyskać nawet najbardziej wymagającego najemcę? Odpowiednie wyposażenie jest podstawą, dodatki stanowią z kolei o pierwszym wrażeniu, które można uzyskać po wejściu do danego pomieszczenia.

Praktyczne dodatki do mieszkania

Można wprawdzie w pomieszczeniu postawić jakąś praktyczną rzecz – przydatne zwłaszcza w małych mieszkaniach. Lustra, mogą być ozdobą, ale i ciekawym designem. Sam kosz na śmieci może także być dość ciekawym dodatkiem – pognieciony, czy kolorowy futurystyczny itd.

Można też zegarami ściennymi udekorować wnętrze. W kuchni bardzo dobrze prezentują się takie ze wzorami owoców, czy jedzenia, a w salonie np. retro. Modne są też stojące wieszaki na ubrania z drewna, poroża albo kolorowymi kulkami.

Rośliny w mieszkaniu

Rośliny wpływają bardzo korzystnie na otoczenie i dość znacząco je umilają. Po trudnym dniu przyjemnie jest wrócić do kojącego nerwy pomieszczenia. Niekoniecznie muszą to być żywe kwiaty doniczkowe, choć te pięknie się prezentują. Można rośliny z powodzeniem zastąpić plakatami, czy poduszkami lub pledami z motywem liści. Jednym z ostatnich trendów jest chrobotek reniferowy. Można go wyłożyć na ścianie, zamontować na meblach lub w ramie na obraz.

Cieplejsze wnętrze pomoże w szybszym wynajmie

Każde wnętrze powinno posiadać ciepłe akcenty – lampy, świece itp. Można osiągnąć ciekawy efekt, kupując designerską lampę, którą z pewnością bez problemu znajdzie się w większości sklepów. Dobrze wygląda aluminiowa lampa z ringami świetlnymi o różnych konfiguracjach z taśmą Led, co daje murowany efekt wow. Można także urozmaicić wnętrze ciekawym dywanem.

Podsumowując

Przy wyborze dodatków pomocny będzie z pewnością homestager lub doświadczona agencja nieruchomości. Wybierając samodzielnie dodatki, należy pamiętać, aby były one spójne i nie przytłaczały. Warto także pozostawić przyszłemu najemcy pole do popisu.

 

Podobne artykuły:

ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE (0)

0 opinie

Zostaw odpowiedź