poniedziałek 18 października 2021

statystyki

Często można znaleźć informację o tym, że statystyki mówią ile procent osób wyjeżdża co roku na wakacje, bądź ile osób decyduje się na samodzielne podróżowanie samochodem. Skąd się biorą statystyki i o czym świadczą? Grupa ankietowanych osób, najczęściej jest to od 1000 osób wzwyż. odpowiada na zadane pytania. Na podstawie tej grupy tworzy się różnego rodzaju analizy wskazujące na tendencje. Wzrost popytu na wycieczki zagraniczne, spadek zainteresowania wycieczkami krajowymi i wiele innych zjawisk turystycznych.

Moda na Polskę

Moda na Polskę, to ostatnio niezwykle popularny zwrot odnoszący się jednocześnie do odwiedzających z polski, jak i zza granicy. Dane (Czytaj dalej)
201 czynnikow w pozycjonowaniu

Czynniki wpływające na pozycjonowanie (201) Wiemy doskonale, że Google w celu ustanowienia rankingu stron wykorzystuje skomplikowane algorytmy. Rzeczywiście wielu pozycjonerów (Czytaj dalej)
Rekord turystów w 2015 roku. Turystyka, Małopolska, Kraków, Zakopane.

Rekord turystów w 2015 roku. Turystyka, Małopolska, Kraków, Zakopane. Małopolska to bez wątpienia jedno z najbardziej znanych województw, które równie (Czytaj dalej)
turystyka biznesowa liderzy

Statystyki są naprawdę imponujące – w Polsce odbywało się ok. 34 tysięcy spotkań, w których uczestniczyło prawie 7 milionów ludzi! (Czytaj dalej)
serwisy turystyczne 2015

Prezentujemy zestawienie statystyk gdzie wyszukasz najpopularniejsze serwisy turystyczne w Polsce (miesiąc: grudzień 2015 – Megapanel PBI/Gemius). Kto liderem w branży? Jeśli interesuje (Czytaj dalej)
nocleg.pl-3

agoda.com

tripadvisor.com

trivago.pl-3

holidaycheck.pl-2

casamundo.pl-3

reklama noclegi

Witaj, masz do wynajęcia mieszkanie? A może szukasz współlokatora lub chcesz wynająć pokój? Tylko teraz zamieszczenie ogłoszenie w kategorii wynajmę (Czytaj dalej)
strefanoclegowa.pl-czy-warto

Poniżej przedstawiono statystyki związane z serwisem strefanoclegowa.pl, dzięki nim w dużą dozą prawdopodobieństwa można ocenić i zweryfikować skuteczność wskazanego serwisu noclegowego. (Czytaj dalej)
pl.hotels.com

travelist.pl-2

zoover.pl-3

booking.com

hotele.pl-3

hotelscombined.pl-3

hrs.com


statystyki