czwartek 3 Grudzień 2020

Reklama w turystyce

Reklama w turystyce

Internet: Jak działa reklama w turystyce

Jak Zwiększyć Obłożenie w Twoim Obiekcie?…

Jednym z najważniejszych odkryć w branży wynajmu krótkoterminowego w dzisiejszym świecie jest Internet. Stworzył wiele możliwości, które są wstanie realnie pomóc w promocji usług noclegowych. Wynajem stał się dużo prostszy gdyż już teraz mamy dostęp do milionów potencjalnych klientów do których jest dużo łatwiej dotrzeć niż było to wiele lat temu.

Reklama w turystyce to nieustanne szukanie nowych rozwiązań i edukacja w tematach, które realnie wpływają na podejmowane decyzje naszych klientów. To własnie wiedza przekłada się do na poziom świadczonych przez Nas usług i przyszłe wypracowane zyski.

DLACZEGO WARTO?…

DLACZEGO MY?…

10 SERWISÓW NOCLEGOWYCH:

wolnenoclegi.net → PR 2 → UU: 13 927 → ODSŁONY: 83 526 → CZAS WIZYTY: 6 min

dobrastronaturystyki.pl → PR 3 → UU: 10 923 → ODSŁONY: 54 615 → CZAS WIZYTY: 5 min

noclegdlaturysty.pl → PR 3 → UU: 10 953 → ODSŁONY: 65 178 → CZAS WIZYTY: 6 min

mazurylive.pl → PR 3 → UU: 11 215 → ODSŁONY: 56 075 → CZAS WIZYTY: 5 min

travelko.pl → PR 4 → UU: 6 848 → ODSŁONY: 31 231 → CZAS WIZYTY: 5 min

extranoclegi.pl → PR 1 → UU: 7 012 → ODSŁONY: 27 156 → CZAS WIZYTY: 4 min

bazanoclegu.pl → PR 1 → UU: 7 159 → ODSŁONY: 21 477 → CZAS WIZYTY: 3 min

strefanoclegowa.pl → PR 1 → UU: 5 785 → ODSŁONY: 16 159 → CZAS WIZYTY: 3 min

travelokazja.pl → PR 4 → UU: 6 112 → ODSŁONY: 15 156 → CZAS WIZYTY: 3 min

wakacje-polska.pl → PR 2 → UU: 9 235 → ODSŁONY: 36 940 → CZAS WIZYTY: 4 min

KORZYŚCI Z PUBLIKACJI

 • Wyświetlanie na 10 serwisach noclegowych,
 • Poprawa rozpoznawalności marki jako obiektu noclegowego,
 • Umiejscowienie obiektu wśród wszystkich kategorii noclegowych w Polsce,
 • Dotarcie do klientów szukających noclegu,
 • Wzrost i umocnienie PR obiektu,
 • Zwiększenie sprzedaży wynajmowych noclegów,
 • Możliwość zaprezentowania usług klientom zagranicznym.

CHARAKTERYSTYKA PORTALI

 • Reklama w turystyce dzięki prezentacji na 10 serwisach noclegowych,
 • PAGE RANK SERWISÓW wynosi: 4, 4, 3, 3, 3, 2, 2, 2, 1, 1
 • Przyjazne linki, wartość serwisu przechodzi na Twoją stronę,
 • 4 000 – 10 000 unikalnych użytkowników miesięcznie,
 • 20 000 – 50 000 odsłon miesięcznie,
 • 4:20 – średni czas odwiedzin serwisu,
 • 8,73 – strony/odwiedziny na użytkownika,
 • Współczynnik odrzuceń – 43%.

POTENCJALNI KLIENCI

Klienci biznesowi, Użytkownicy prywatni, Organizatorzy konferencji, Firmy szkoleniowe, Agencje PR, Firmy eventowe, Rodziny z dziećmi, Osoby starsze, Samotni/Single.

DAWCOM W DARZE…

 • Jeśli Twój obiekt jeszcze nie uczestniczy w Akcji warto się przyjrzeć bliżej. Udzielając od 10% do 50% rabatu noclegowego wszystkim aktywnym Honorowym Dawcom Krwi otrzymasz:
 • bezpłatną reklamę – informacja o uczestnikach Akcji opublikowana jest na stronie www.dawcomwdarze.pl oraz w profilach Facebook i Nasza Klasa Akcji. Wiadomość o firmach dołączających do Akcji trafia też do wszystkich Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, większości Klubów Honorowych Dawców Krwi oraz wybranych mediów.
 • zwiększenie dochodów – liczba krwiodawców w Polsce sięga obecnie blisko 700.000 osób, jest to więc grupa do której warto skierować swoją ofertę, bo przecież lepiej mieć u siebie rzeszę klientów, którzy zapłacą 80% ceny, niż nie mieć ich w ogóle…
 • poprawę wizerunku obiektu – rabat jest gestem wdzięczności za donację i stanowi równocześnie dodatkową zachętę do oddawania krwi.
 • reklama w turystyce – idealnie nadaje się do tego aby przedstawić swój obiekt w dobrym świetle otwartym na pomoc innym ludziom.
 • Rabat przyznawany jest na podstawie legitymacji Honorowego Dawcy Krwi, pod warunkiem, że od ostatniego pobrania nie minął więcej niż rok. Rabat nie sumuje się z innymi ulgami. Obecnie w Akcji bierze udział blisko 100 obiektów. Ich wykaz znajduje się na stronie www.dawcomwdarze.pl -> Zarejestruj się jako „HONOROWY” OBIEKT

 

LUBIE TO FACEBOOK…

Zobacz nasz profil na FACEBOOK

 

SPRAWDŹ, PRZETESTUJ, WYPRÓBUJ…

Dodaj swój obiekt już teraz testuj, próbuj, sprawdzaj i nie zwlekaj aby turyści w pełni mogli poznać korzyści z każdej chwili spędzonej w Twoim obiekcie. Pozycjonuj swoją stronę i szukaj nowych rozwiązań, które ciągle pojawiają się w Internecie. Nic nie trwa wiecznie, dlatego korzystaj z nowych rozwiązań, które masz na wyciągniecie rąk. Dodaj swój obiekt już teraz i przekonaj się, że warto!

 

TESTUJ TERAZ – REKLAMA W TURYSTYCE

 

10 serwisów noclegowych – reklama w turystyce

Blog z poradami…

Aby jeszcze bardziej zrozumieć, jak działa reklama w turystyce do dyspozycji udostępniłem Tobie blog z ciekawymi informacjami. Możesz na nim zobaczyć różne artykuły, pomysły, a także porady, które mogą pomóc Ci lepiej zarządzać obiektem noclegowym. Mam nadzieje, że wykorzystasz zawarte w nim instrukcje, a dzięki nim Twój obiekt będzie lepiej zaoptymalizowany, a koszty jakie ponosisz obniżą się w sposób widoczny dla Twojej kieszeni.

ZOBACZ BLOG JUŻ TERAZ

Prezentacja obiektu zawiera…

Widoczność w 10 serwisach noclegowych

Dane kontaktowe, opis i adres

Galeria zdjęć (ilość 10 szt.)

Prezentacja wideo

Prezentacja wirtualne spaceru

Szczegółowy cennik

Spis atrakcji turystycznych

Możliwość edycji danych Twojego obiektu

Link do strony WWW Klienta

Zniżki w obiekcie

Możliwość przystąpienia do akcji DAWCOM W DARZE

Formularz rezerwacyjny

Statystyki odwiedzin prezentacji

Lokalizacja obiektu na mapie

Komentarze i ocena

Wyposażenie i udogodnienia

Moduł organizacji spotkań okolicznościowych

Warto zobaczyć i potrawy regionalne

Reklama w profilu Facebook

Artykuł w sekcji atrakcje

DODAJ OBIEKT ZA 0 PLN

 

Dodatkowe formy płatności

BOKS PROMOCYJNY


dzięki niemu obiekt będzie widoczny na stronie głównej, podstronach i wyszukiwarce w 10 serwisach noclegowych. Boks zawiera aktywny link do prezentacji obiektu, widoczne będzie zdjęcie obiektu zamieszczone w prezentacji, nazwa i cena. Reklama będzie wyświetlana losowo w trybie rotacyjnym.

 

TEKST REKLAMOWY


jest to pozycjonowanie w wyszukiwarce google strony www obiektu noclegowego poprzez wybranie określonego słowa kluczowego. Reklama ma na celu zwiększenie potencjału wybranej przez Ciebie frazy. Pamiętajmy o rozsądnym wybieraniu słów. Reklama będzie wyświetlana w dolnej częsci serwisu noclegowego.

 

POZYCJA GWARANTOWANA


daje 100% gwarancję obecności Twojego obiektu na pierwszym lub drugim miejscu w wyniku wyszukiwania dla wybranej miejscowości. Usługa umożliwia wyświetlanie obiektu nad wynikami wyszukiwania organicznego, na pierwszej stronie w wykupionym przedziale czasowym. Produkt wykupuje się na 3/6/9/12 miesięcy kalendarzowych.

 

BOKS EKSKLUZYWNY


rzuca się w oczy każdej osobie, która odwiedza jeden z 10 serwisów noclegowych. Wyświetla się losowo na stronie głównej i w wyszukiwarce. Produkt wykupuje się na 3/6/9/12 miesięcy kalendarzowych. Boks zajmuje największą powierzchnie ze wszystkich dostępnych reklam.

 

TOP BANNER


jest reklamą o wymiarze 870×60 px, którą samodzielnie stworzysz z elementów dostępnych w Twojej prezentacji za pomocą jednego kliknięcia. Twój baner będzie zawierać zdjęcie, nazwę i cenę obiektu. Skomponowany przez Ciebie Top banner znajdzie się na samej górze nad menu w 10 serwisach noclegowych. Reklama będzie wyświetlana losowo w trybie rotacyjnym.

DODAJ OBIEKT TERAZ

 

O Nas…

Serwisy zawierają bazę ofert noclegów z całej Polski. Wśród nich można znaleźć ogłoszenia noclegów w takich obiektach turystycznych jak apartamenty, hotele, hostele, czy też kwatery prywatne. Naszym zamiarem jest poszerzenie ofert noclegowych o całe terytorium Europy.

Nasi Klienci mogą liczyć na najwyższej jakości obsługę z naszej strony. Dbamy o to, żeby w nasze bazy oferowały tylko sprawdzone obiekty noclegowe. Poza tym selekcjonujemy te miejsca, które zapewnią Państwu najwyższy komfort wypoczynku i korzystania z ich usług.

Dzięki naszym portalom, Klienci bez żadnego problemu mają szansę na zarezerwowanie miejsc noclegowych, nie ruszając się kompletnie sprzed swojego komputera. Jest to bardzo wygodne, a także bezpieczne rozwiązanie. Klienci korzystający z naszych wyszukiwarek propozycji zakwaterowania, mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich danych osobowych, ponieważ wszystkie dane przewijające się podczas rejestracji są chronione poprzez przepisy zawarte w ustawie o ochronie danych osobowych.

Każda oferta oprócz tego, że jest opatrzona dokładnym opisem standardów jakie proponuje dany obiekt noclegowy, posiada także galerię zdjęć, dzięki czemu Klienci mogą na chwilę przenieść się podczas wirtualnej wycieczki do interesującego ich obiektu noclegowego.

PERSPEKTYWA.it to nie tylko propozycja dla szukających atrakcyjnych noclegów Klientów. Jest to również interesująca i skuteczna ścieżka reklamowa dla właścicieli gospodarstw agroturystycznych, kwater prywatnych, hoteli, hosteli, a także wielu innych obiektów.

Dzięki naszemu serwisowi właściciele miejsc noclegowych, mogą reklamować je na skalę całego kraju. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do owocnej współpracy.

Aby nawiązać z nami współpracę, wystarczy wykonać tylko kilka prostych kroków. Do nich zalicza się wypełnienie prostego formularza rejestracyjnego, a także wykonywanie kolejnych kroków zgodnie z dobrze opisaną instrukcją.

Potencjalni Kliencie w chwili obecnej bardzo chętnie poruszają się w obrębie Internetu w celu wyszukiwania różnych interesujących ofert, w tym również baz noclegowych. Nasz zespół nieustannie pracuje nad tym, by serwis rozwijał się osiągając coraz lepsze wyniki w wyszukiwarkach internetowych.

Zasięg działania…

Serwisy Noclegowe są fantastycznym rozwiązaniem dla osób poszukujących w wygodny sposób ofert z zakresu baz noclegowych na terenie całego kraju. To, że Klienci mogą korzystać z Internetu jest dla nich bardzo dużym ułatwieniem. Nie muszą się oni martwić o dotarcie do pośrednika, wyszukiwanie hoteli w książkach telefonicznych.

Wystarczy usiąść przed swoim komputerem i skorzystać z wygodnej wewnętrznej wyszukiwarki. Każdy właściciel obiektu noclegowego na terenie Polski, może w Perspektywa.it zamieścić swoje ogłoszenie.

Jesteś właścicielem kwatery, apartamentu, campingi, albo hotelu? Daj się znaleźć potencjalnym gościom! Współpraca z naszym portalem otworzy dla Ciebie drzwi do Klientów z całej Polski! Bez żadnych ograniczeń!

Zasięg wszystkich portali obejmuje wszystkie najczęściej odwiedzające miasta, w których znajdują się ciekawe atrakcje turystyczne. Z tego też względu opisujemy zarówno miasta jak i również atrakcje, które może znaleźć tam turysta.

W ten sposób jeszcze bardziej zachęcamy go do odwiedzin Twojego zakątka na Ziemi. W naszej bazie można znaleźć oferty noclegów nad morzem, w górach lub w innych krainach geograficznych, które cieszą się charakterystycznymi cechami.

Klienci poszukujący noclegu na swoją kieszeń, jak i Ci, którym zależy na wygodnym apartamencie w centrum Warszawy, na wzgląd swojego biznesowego wyjazdu, nie zawiodą się! Im większe zainteresowanie będzie tym, bardziej będą się one rozwijać! W związku z tym, każdy może spodziewać się w niedługim czasie również ofert nie tylko z terenu całej Polski, ale również z całej Europy.

Jesteśmy zainteresowani szerszą współpracą z klientami z zagranicy. Zachodni turyści poszukują luksusowych noclegów, ale również chcą zobaczyć jak wypoczywa się na typowej agroturystyce na polskiej wsi. Aby klienci zagraniczni poruszali się bez najmniejszego problemu na naszym portalu, mają oni dogodność przetłumaczenia całego serwisu na język angielski.

DODAJ OBIEKT TERAZ

 

Promocja w internecie…

Jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu, apartamentu, campingu, a może kwatery prywatnej? Dajemy Ci szereg możliwości na promowanie swojej oferty w Internecie. Twoje ogłoszenie dotrze do Klientów z całej Polski!

Wiedz o tym, że Internet jest w tej chwili najlepszym pośrednikiem pomiędzy Klientem, a usługodawcą. Tym bardziej, że promowanie możliwości zakwaterowania w swoim obiekcie, jest bardzo ekonomiczne. Twoja firma nie tylko będzie miała szansę na zdobycie nowych Klientów, ale przede wszystkim stanie się popularnym miejscem.

U nas zarejestrujesz się i zaprezentujesz swój obiekt noclegowy całkowicie za darmo na 30 Dni! Czy zatem nie uważasz, że taka reklama to dla Ciebie wspaniała oferta?

Im więcej zawrzesz informacji o swoim obiekcie noclegowym, tym solidniejszą wizytówkę zyskasz. Klienci nie będą trudzili się w wyszukiwanie informacji o Twoim obiekcie na innych Portalach. A podanie tak wielu informacji może zadecydować o tym, że wybiorą właśnie Twój obiekt!

Zapraszamy do współpracy wszystkich właścicieli miejsc noclegowych, którzy chcą zadbać o skuteczną reklamę w Internecie.

DODAJ OBIEKT TERAZ

 

Bezpieczeństwo…

PERSPEKTYWA.it dba o bezpieczeństwo swoich klientów, zarówno dodających ofertę jak i również poszukujących miejsc noclegowych. Dzięki temu, że nasi informatycy wykonują solidną pracę polegającą na gwarantowaniu bezpieczeństwa danych osobowych naszych Użytkowników, nikt nie musi się martwić, że dane wpadną w niepowołane ręce.

Mówi o tym ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku o przesyłaniu danych drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144/1204) informacje, które zamieszczane są na naszej stronie w formularzu możemy wykorzystać jedynie w celu:

 • dostarczania aktualnego Newslettera, jeśli klient jest zainteresowany naszą ofertą
 • umożliwienia dojścia Klientom do wszystkich informacji na naszym Portalu

Dane dotyczące Klientów zostają wykorzystywane jedynie wewnątrz Portalu. Nie udostępniamy ich osobom trzecim. Przy opłatach za usługi współpracujemy z firmą Transferuj.pl wiodącym operatorem przelewów online w Polsce.

Transferuj.pl zapewnia absolutne bezpieczeństwo poufnych danych. Szczegóły Państwa danych transakcyjnych nie są widoczne ani dla obiektu hotelowego, ani dla biura serwisu.

dodaj obiekt

Pobierz wersje do wydruku PDF

Pozdrawiam…

logo-reklama-w-turystyce

Marketing w turystyce

lub zapytaj, napisz…

Jak oceniasz ten wpis:
Wysyłanie
Ocena
5 (os.: 4)