poniedziałek 6 grudnia 2021

Podróże z rodziną

Podróże z rodziną

A jak sobie radzą rodziny podróżujące z małymi dziećmi? Na pewno nie jest to zbyt łatwe zadanie, ponieważ wymaga wielu kompromisów.

Żeby obniżyć koszta podróży, bagażnik wypełniamy po brzegi zapasami jedzenia. Ponadto małym dzieciom trzeba zapewnić pewne rozrywki.

Dorosłym dużo łatwiej jest spędzić długie godziny podczas jazdy samochodem. Niestety dzieci często chcą albo zatrzymywać się na toaletę, albo są głodne, lub po prostu im się nudzi.

Zatem dobrym rozwiązaniem będą stosunkowo częste postoje, jak i zabawianie podczas podróży. Pomocne okażą się w tej sytuacji różne zabawki i gry, które powstały właśnie z myślą o małych podróżnikach.

number1

Co powoduje, że podróż samochodem mija dzieciom przyjemnie?

 

number2

Co powoduje, że z dziećmi podróż jest przyjemniejsza?

 

 

number3

Co stanowi największe wyzwanie podczas podróży samochodem na wakacje z rodziną?

 

 

RAPORT STENA LINE NA TEMAT PODRÓŻY SAMOCHODEM NA WAKACJE 2015. Raport na temat podróży samochodem na wakacje oparty jest na badaniu obejmującym zasięgiem cały kraj, przeprowadzonym przez firmę Norm na zlecenie Stena Line. To przekrojowe badanie, w którym udział wzięło 1000 osób w wieku od 18 do 65 lat, odbyło się w styczniu i lutym 2015 roku. W raporcie przedstawiamy dokładne podsumowanie zwyczajów Polaków podróżujących samochodem po Europie. Mamy nadzieję, że Raport ten umożliwi lepsze poznanie zwyczajów podróżujących Polaków, a także zachęci ich do dalszych wyjazdów. STENALINE.pl
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE (0)

0 opinie

Zostaw odpowiedź