czwartek 4 Czerwiec 2020

Po drodze

Po drodze

Podróż swoim autem, nie pozwala na bycie biernym. Ponieważ kierowca w czasie całej trasy musi się mocno skupiać na prowadzeniu samochodu.

Nie można zapominać także o przestrzeganiu przepisów, które szczególnie poza granicami naszego kraju są bardzo surowo karane.

Podczas jazdy nie powinno się przekraczać dozwolonej prędkości, pisać sms-ów z telefonu komórkowego, jak i również parkować w niedozwolonych miejscach.

number1

Prosimy odpowiedzieć uczciwie – które z poniższych przepisów złamał(a) Pan(i) podczas wakacji samochodem?

 

number2

Które z poniższych kwestii należy bezwzględnie sprawdzić przed wyjazdem samochodem na urlop?

 

number3

Kto prowadzi przez większość trasy podczas wyjazdu na wakacje?

 

 

 

RAPORT STENA LINE NA TEMAT PODRÓŻY SAMOCHODEM NA WAKACJE 2015. Raport na temat podróży samochodem na wakacje oparty jest na badaniu obejmującym zasięgiem cały kraj, przeprowadzonym przez firmę Norm na zlecenie Stena Line. To przekrojowe badanie, w którym udział wzięło 1000 osób w wieku od 18 do 65 lat, odbyło się w styczniu i lutym 2015 roku. W raporcie przedstawiamy dokładne podsumowanie zwyczajów Polaków podróżujących samochodem po Europie. Mamy nadzieję, że Raport ten umożliwi lepsze poznanie zwyczajów podróżujących Polaków, a także zachęci ich do dalszych wyjazdów. STENALINE.pl
Jak oceniasz zadane tutaj pytania?
Wysyłanie
Twoja Ocena
4.59 (os.: 34)

0 opinie

Zostaw odpowiedź

Po drodze

przez: Przemysław Zieliński przeczytasz w: 1 min
0