czwartek 4 Czerwiec 2020

Przedłużenie wizytówki na mapach Google

wizytowka google uwaga

W ostatnim czasie od kilku klientów dobiegły mnie słuchy o telefonach z firmy Google… a mianowicie…

Dzień dobry, tu XYZ z firmy „Google”. Chciałbym poinformować, że dzisiaj kończy się umowa na wyświetlanie Państwa wizytówki w Mapach Google. Koszt przedłużenia wizytówki na kolejne 3 lata wynosi 300zł …

Jedna osoba dostała ostatnio nawet kilka takich telefonów z informacją, że właśnie dzisiaj kończy się 3-letnia umowa.

5 wniosków, jakie powinieneś z tego wyciągnąć:

  1. Firma Google wyróżnia się tym, że nie musi dbać za bardzo o marketing swoich usług. Nie wykorzystuje na pewno do tego celu telemarketerów. Wyszukiwarka Internetowa przez lata wyrobiła sobie ogólnoświatową renomę, tak że klienci zajmujący się pozycjonowaniem stron, doskonale wiedzą co to jest Google AdWords i chętnie korzystają z tejże kampanii.
  2. Aplikacja Map Google jest darmowa dla użytkowników, chcących dołączyć do niej swoją firmę. Ten krok jest całkowicie bezpłatny. Nie powinno się jednak mylić tego zagadnienia pozycjonowaniem firmy w Mapie Google.
  3. Ofert reklamy internetowej jest w chwili obecnej bardzo dużo. Niestety wiele osób bierze się za pozycjonowanie stron, kompletnie nie mając o tym zielonego pojęcia. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby nie przepuścić pieniędzy na reklamę nie przynoszącą oczekiwanych skutków, warto jest zadać kilka pytań odnośnie pozycjonowania, a także tego czy masz gwarancję zapowiadanych wyników. Im więcej pytań będziesz zadawać, tym szybciej zorientujesz się, czy masz do czynienia z rzetelną firmą, czy niestety z chałturą.
  4. Jeśli firma zajmująca się pozycjonowaniem proponuje Ci opłacanie specjalnego abonamentu za zajęcie się Twoja witryną, sprawdź dokładnie rzetelność tejże firmy. Może się niestety okazać tak, że jest to zbieranie pieniędzy od nieświadomych właścicieli witryn internetowych. Rzetelna firma będzie pobierała pieniądze za efekty. Warto przyjrzeć się temu dokładniej.
  5. Niestety nieuczciwych „specjalistów” jest coraz więcej. Nie daj się naciągnąć, ponieważ możesz stracić bardzo wiele. Przez nieprofesjonalne pozycjonowanie możesz nie tylko stracić wiele pieniędzy i nie zobaczyć żadnych zadowalających efektów, ale również Twoja strona internetowa może zostać zablokowana przez wyszukiwarki internetowe, na przykład przez Google.

 

Jak oceniasz przydatność tego artykułu:
Wysyłanie
Twoja Ocena
4.48 (os.: 44)

Może Ci się spodobać:

0 opinie

Zostaw odpowiedź

Przedłużenie wizytówki na mapach Google

przez: Przemysław Zieliński przeczytasz w: 2 min
0