czwartek 23 września 2021

Kolejne przekręty w branży noclegowej…

kolejne oszustwo e-turysta

Kolejne przekręty w branży noclegowej…

Ostatnio otrzymałem informację od serwisu noclegowego e-turysta.net, która przedstawia przykład jak nieuczciwe firmy próbują robić z nas idiotów, dlatego publikuje tą informacje na łamach tego bloga:

Szanowni Państwo, W związku z licznymi informacjami od właścicieli obiektów noclegowych chcielibyśmy przestrzec wszystkich naszych klientów przed nieuczciwymi praktykami stosowanymi przez firmę PHU LIZARD.

Firma ta podszywając się pod różne serwisy noclegowe m.in. e-turysta.pl czy nocowanie.pl oferuje telefonicznie abonamenty i doładowania w tych serwisach nie mając żadnego upoważnienia do ich reprezentowania. Firma ta proponuje dokonanie płatności gotówkowej za pobraniem u kuriera. Informujemy, że firma Innet Sp. z. o.o., właściciel serwisu e-turysta.pl, zachowując dobre praktyki NIGDY nie stosuje tego typu płatności gotówkowych. Płatności do naszego serwisu dokonywane są jedynie z poziomu Panelu Klienta e-turysta.pl poprzez system płatności Dotpay, lub bezpośrednio przelewem na nasze konto bankowe na podstawie faktur proforma.

Jeżeli będą mieli Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do osób kontaktujących się w sprawie opłat i proponujących płatności gotówkowe prosimy o kontakt z naszą oficjalną infolinią. Z poważaniem Zespół serwisu e-turysta.pl

W miarę możliwości będę informował Państwa o tego typu sprawach. Róbmy wszystko aby rynek wynajmu i turystyki ciągle się rozwijał. Jeśli doświadczyłeś lub doświadczyłaś podobnych sytuacji napisz do mnie.

 

Jak oceniasz przydatność tego artykułu:
Wysyłanie
Ocena
4.51 (51 )

Może Ci się spodobać:

0 opinie

Zostaw odpowiedź