sobota 30 Maj 2020

Nowy Spam słowo „res eller club scam”…

Po raz kolejny jesteśmy narażeni na scam. Tym razem jego nazwa brzmi resellerclub scam, który kryje pod swoją postacią również kilka innych nazw.

Pragnę poinformować, że oszustwem nie jest fałszywy ruch, który obciąża serwer, tylko słowo kluczowe np.: ilovevitaly.com, które dotyka miliony stron internetowych. Robot nie odwiedza Twojej strony, jedynie prostu pojawia się w twoim Google Analytycs wpływając negatywnie na ranking i SEO.

Kod ten stara się wprowadzić w błąd i manipuluje statystykami widniejącymi w narzędziu Google. Proszę być świadomym tego typu spamu, który jest zarządzany przez organizację „Hosting Telesystems network”.

Aby zablokować ruch spamowy pochodzących z ilovevitaly.com, priceg.com, blackhatworth.com, hulfingtonpost.com itp trzeba wykonać kilka kroków.

Działania zostały wykorzystane na różnych stronach i okazały się pomocne, ale trzeba pamiętać, że spamerzy wymyślą kolejne działania aby utrudnić życie wszystkim, którzy prowadzą swoje działania w Internecie.

Teraz sprawdź czy w panelu Googla czy prześladują Ciebie również takie słowa jak –  ilovevitaly.com, priceg.com, blackhatworth.com, hulfingtonpost.com.

Wejdź:

↓Krok 1↓

krok 1

↓Krok 2↓

krok 2

↓Krok 3↓

krok 3

↓Krok 4↓

krok 4

Jak oceniasz przydatność tego artykułu:
Wysyłanie
Twoja Ocena
4.64 (os.: 44)

0 opinie

Zostaw odpowiedź