poniedziałek 18 października 2021

turystyka

Turysta jest osobą, która korzysta w danej chwili z usług turystycznych, bądź na własną rękę podejmuje się podróżowania. Turystą może być już osoba, która bierze swój rower i wyjeżdża na wycieczkę. Niekoniecznie musi to być związane z turystyką wielodniową, a tym bardziej zagraniczną. Wystarczy wykonać ruch w innym kierunku niż miejsce zamieszkania. Nie musi to także być w celach relaksacyjnych, ponieważ od lat istnieje pojęcie turystyki biznesowej, czyli podróży w celach zarobkowych bądź zawodowych.

Polska jest bezpieczna

Polska bezpieczna Z informacji brytyjskiego Biura Spraw Zagranicznych, (odpowiednik polskiego MSZ), zarekomendowano obywatelom Wielkiej Brytanii spędzenie wakacji w jednym z (Czytaj dalej)
turystyka kulinarna

Czy planując wakacje mieliśmy chociażby na myśli turystykę kulinarną? Z pewnością nie. A co to w ogóle jest? Cóż, trzeba (Czytaj dalej)
turystyka biznesowa liderzy

Statystyki są naprawdę imponujące – w Polsce odbywało się ok. 34 tysięcy spotkań, w których uczestniczyło prawie 7 milionów ludzi! (Czytaj dalej)
wiek domeny

   
alexa strony linkujące

   
Ranking Alexa (Polska) - statystyki z lipca 2014

   
Szacowany ruch w wyszukiwarce

   
Frazy w wyszukiwarce - statystyki z czerwca 2014

   
Frazy w TOP 10

   
Page Rank - statystyki z czerwca 2014

Page Rank – ostatnia aktualizacja wskaźnika oceniającego jakość strony www. Poniżej przedstawiam serwisy noclegowe w kolejności od najwyższej jakości do (Czytaj dalej)

turystyka