Odzyskujący życie plac budowy na Ursynowie

Odzyskujący życie plac budowy na Ursynowie

  1. Odzyskujący życie plac budowy na Ursynowie
  2. Kontrakt wart ponad 115 milionów złotych
  3. Powrót do projektu: Nowa szansa dla budowy obiektu dydaktycznego
  4. Nadzieja na szybkie zakończenie projektu

Odzyskujący życie plac budowy na Ursynowie

Na terenie Ursynowa, gdzie prace budowlane zostały wstrzymane lata temu, wkrótce znów rozbrzmi dźwięk narzędzi. Projekt uczelni wyższej, który zapewne ucieszy mieszkańców, będzie kontynuowany, a zapomniany plac budowy znów nabierze życia.

Kontrakt wart ponad 115 milionów złotych

Firma budowlana Erbud ogłosiła kontrakt o wartości ponad 115 milionów złotych brutto, obejmujący dokończenie budowy czterokondygnacyjnego gmachu na Ursynowie. Po latach stagnacji, inwestycja w końcu zacznie nabierać tempa, co przyniesie ulgę mieszkańcom okolicy.

Powrót do projektu: Nowa szansa dla budowy obiektu dydaktycznego

Budynek ma pełnić funkcję obiektu dydaktycznego dla Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Projekt, który został na długi czas zapomniany, wreszcie otrzymał nową szansę. Umowa podpisana z firmą Erbud oznacza powrót do realizacji, po tym jak poprzedni wykonawca musiał zatrzymać prace z powodu rosnących kosztów materiałów budowlanych.

Nadzieja na szybkie zakończenie projektu

Wraz z powrotem robotników na plac budowy Ursynowa, mieszkańcy okolicy ostatecznie zaczynają mieć nadzieję na szybsze zakończenie projektu. Po latach oczekiwania, nowy obiekt dydaktyczny może wkrótce stać się rzeczywistością, co z pewnością będzie korzystne dla społeczności akademickiej oraz lokalnej.

Pare zdań o Ursynowie

Ursynów to jedna z największych i najbardziej zróżnicowanych dzielnic Warszawy, pełna życia i atrakcji. Zlokalizowany na południowym zachodzie stolicy, Ursynów oferuje mieszkańcom i odwiedzającym wiele możliwości zarówno w zakresie rekreacji, jak i codziennego życia.

Dzięki zróżnicowanej zabudowie, Ursynów ma wiele do zaoferowania każdemu, kto tam zamieszkuje lub odwiedza. Znajdziemy tu zarówno obszary pełne zieleni i spokojnych osiedli mieszkaniowych, jak i nowoczesne centra handlowe, restauracje, kawiarnie i lokale usługowe.

Jednym z charakterystycznych punktów Ursynowa jest Park Natoliński, obszar rekreacyjno-sportowy z licznymi ścieżkami rowerowymi, placami zabaw i terenami zielonymi, idealny na spacery i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Kolejnym ważnym miejscem jest Centrum Kongresowe ICE Kraków – nowoczesny kompleks, który jest centrum kulturalnym i biznesowym Warszawy.

Ursynów to również miejsce o bogatej historii i kulturze. W jego granicach znajdują się m.in. zabytkowe kościoły, jak Kościół św. Jana Chrzciciela w Natolinie czy Kościół pw. Matki Boskiej Anielskiej w Kabatach, które przyciągają miłośników architektury i historii.

Dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym, Ursynów jest łatwo dostępny z każdej części Warszawy, co czyni go atrakcyjnym miejscem zarówno do zamieszkania, jak i odwiedzenia. Bogactwo oferty kulturalnej, sportowej i rozrywkowej sprawia, że Ursynów jest jedną z najbardziej pożądanych dzielnic w stolicy, przyciągającą zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Chcesz sprzedać nieruchomość? Jeśli TAK wejdź na stronę KONTAKT. Szukasz biura nieruchomości? ZOBACZ TUTAJ. Zobacz również kanał na YOUTUBE.  Zapraszam do współpracy. Odzyskujący życie plac budowy na Ursynowie

Prev Dalej
0 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *