poniedziałek 18 października 2021

linki

Linki to nic innego jak po prostu adresy stron internetowych, często umieszczonych jako odsyłacze do źródeł. Najczęściej linki posiadają postać adresu domeny. Ale mogą się one także kryć pod grafikami. Dlatego po kliknięciu w daną grafikę, lub często w wizualną reklamę, zastajemy automatycznie przekierowani na zupełnie inna stronę reklamową. Linki umieszcza się przede wszystkim w celach marketingowych, ale również pozycjonerskich. Te pierwsze zwykle są płatne i umieszczane na chodliwych serwisach.

6 zasad wypozycjonowania witryny internetowej

6 zasad wypozycjonowania witryny internetowej Oto kilka porad, które mogą się przydać. Ludzie uwielbiają kupować oczami i są przeważnie leniwi. (Czytaj dalej)
201 czynnikow w pozycjonowaniu

Czynniki wpływające na pozycjonowanie (201) Wiemy doskonale, że Google w celu ustanowienia rankingu stron wykorzystuje skomplikowane algorytmy. Rzeczywiście wielu pozycjonerów (Czytaj dalej)
alexa strony linkujące

   

   
Ranking Alexa (Polska) - statystyki z lipca 2014

   
Frazy w wyszukiwarce - statystyki z czerwca 2014

   
Frazy w TOP 10

   
Page Rank - statystyki z czerwca 2014

Page Rank – ostatnia aktualizacja wskaźnika oceniającego jakość strony www. Poniżej przedstawiam serwisy noclegowe w kolejności od najwyższej jakości do (Czytaj dalej)

linki