piątek 5 Czerwiec 2020

badania

Myśląc o badaniach wcale nie musimy od razu wybierać się do lekarza. Ponieważ można przeprowadzać różnego rodzaju badania, które będą miały na celu przynoszenie rozmaite dane. Niektórzy badacze zajmują się chociażby sprawdzaniem jaki jest odzew klientów na konkretną reklamę. Jest to szczególnie ważny element weryfikacji udanej kampanii reklamowej dla turystyki. Właśnie z różnych przeprowadzonych badań, firmy zajmujące się turystyką, wiedzą jakie kierunki są najczęściej obierane przez ich klientów.

Popularne serwisy turystyczne

Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych stron turystycznych w Polsce (luty 2008 – Megapanel PBI/Gemius). Kto liderem w branży?    
Popularne serwisy turystyczne

Przedstawiamy zestawienie najpopularniejszych stron turystycznych w Polsce (styczeń 2008 – Megapanel PBI/Gemius). Kto liderem w branży?    
Popularne serwisy turystyczne

Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych witryn turystycznych w Polsce (sierpień 2006 – Megapanel PBI/Gemius). Kto prowadzi w branży?    
Popularne serwisy turystyczne

Przedstawiamy zestawienie najpopularniejszych stron turystycznych w Polsce (czerwiec 2006 – Megapanel PBI/Gemius). Kto liderem w branży?    
Popularne serwisy turystyczne

Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych serwisów turystycznych w Polsce (maj 2006 – Megapanel PBI/Gemius). Kto liderem w branży? Kto prowadzi?  

badania