piątek 5 Czerwiec 2020

badania

Myśląc o badaniach wcale nie musimy od razu wybierać się do lekarza. Ponieważ można przeprowadzać różnego rodzaju badania, które będą miały na celu przynoszenie rozmaite dane. Niektórzy badacze zajmują się chociażby sprawdzaniem jaki jest odzew klientów na konkretną reklamę. Jest to szczególnie ważny element weryfikacji udanej kampanii reklamowej dla turystyki. Właśnie z różnych przeprowadzonych badań, firmy zajmujące się turystyką, wiedzą jakie kierunki są najczęściej obierane przez ich klientów.

odpowiedz

odpowiedz

Czy Warto Wykonac Audyt SEO

Audyt Seo jest jednym z ważniejszych elementów związanych z pozycjonowaniem strony bez odpowiedniego przygotowania strony nie mamy co liczyć na (Czytaj dalej)
Portal branży turystycznej grudzień 2014

Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych portali branży turystycznej w Polsce (miesiąc: grudzień 2014 – Megapanel PBI/Gemius). Kto liderem w branży? Jeśli interesuje Ciebie (Czytaj dalej)
serwisy turystyczne 2014

Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych witryn turystycznych w Polsce (listopad 2014 – Megapanel PBI/Gemius). Kto liderem w branży?  
serwisy turystyczne 2014

Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych witryn turystycznych w Polsce (październik 2014 – Megapanel PBI/Gemius). Kto liderem w branży? Pobierz wersje do wydruku PDF (Czytaj dalej)

Na pytanie dotyczące: Jacy są polscy turyści? można odpowiedzieć w dwojaki sposób. Po pierwsze w sposób jak najbardziej intuicyjny, sugerujący to, (Czytaj dalej)

serwisy turystyczne 2014

Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych witryn turystycznych w Polsce (wrzesień 2014 – Megapanel PBI/Gemius). Kto liderem w branży? Kilka słów na temat (Czytaj dalej)
serwisy turystyczne 2014

Przedstawiamy zestawienie najpopularniejszych witryn turystycznych w Polsce (sierpień 2014 – Megapanel PBI/Gemius). Kto liderem w branży?    
Najpopularniejsze serwisy turystyczne w 07.2014 roku

Prezentujemy nowe zestawienie gdzie znajdziesz najpopularniejsze serwisy turystyczne w Polsce (miesiąc: lipiec 2014 – Megapanel PBI/Gemius). Kto liderem w branży? Jeśli zainteresowałeś (Czytaj dalej)
portale turystyczne w Polsce - ranking

Dzisiaj z miłą chęcią przedstawiamy zestawienie lub jak wolisz ranking, a w nim najpopularniejsze portale turystyczne w Polsce (miesiąc: czerwiec (Czytaj dalej)
serwisy turystyczne 2014

Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych stron turystycznych w Polsce (maj 2014 – Megapanel PBI/Gemius). Kto liderem w branży?    
Najbardziej rozpoznawalny portal noclegowy w 04.14 roku

Ranking w którym zobaczysz popularny portal noclegowy w Polsce (miesiąc: kwiecień 2014 – Megapanel PBI/Gemius). Kto liderem w branży noclegowej? Jeśli interesuje (Czytaj dalej)
serwisy turystyczne 2014

Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych stron turystycznych w Polsce (marzec 2014 – Megapanel PBI/Gemius). Kto prowadzi w branży?    
Najpopularniejszy portal turystyczny w Polsce 02.14 roku

W tym zestawieniu możemy zauważyć najpopularniejszy portal turystyczny w Polsce (luty 2014 – Megapanel PBI/Gemius). Liderem branży jest…   Jeśli zainteresowało Ciebie (Czytaj dalej)
serwisy turystyczne 2014

Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych witryn turystycznych w Polsce (styczeń 2014 – Megapanel PBI/Gemius). Kto liderem w branży?    
serwisy turystyczne 2013

Przedstawiamy zestawienie najpopularniejszych stron turystycznych w Polsce (grudzień 2013 – Megapanel PBI/Gemius). Kto prowadzi w branży?    

badania