czwartek 1 grudnia 2022

Ciekawe oferty z rynku prosto na Twój e-mail


Najem zwrotny - na czym polega i czym jest?

Najem zwrotny – na czym polega i czym jest? Najem zwrotny nie jest zbyt znany w Polsce. Może dać on wiele korzyści, choć nie jest uregulowany ustawa w naszym kraju, (Czytaj dalej)
Jak wyciszyć mieszkanie?

Jak wyciszyć mieszkanie? Sprawdzone sposoby na wyciszenie mieszkania Osoby mieszkające w blokach, bardzo często narzekają na hałas. Na szczęście można mieć do dyspozycji wiele sposobów, które pozwolą na szybkie uporanie (Czytaj dalej)
Studium uwarunkowań oraz kierunków w zagospodarowaniu przestrzennym

Studium uwarunkowań oraz kierunków w zagospodarowaniu przestrzennym Studium uwarunkowań oraz kierunków zagospodarowania przestrzennego stanowi akt gminy, który powstaje w celu jasnego określenia polityki przestrzennej gminy i miejscowych zasad zagospodarowania przestrzennego. (Czytaj dalej)
Nieruchomość w ujęciu z drona?

Nieruchomość w ujęciu z drona? Zdjęcia całej nieruchomości pokazywane z “lotu ptaka” dzisiaj wykorzystywane są prawie w każdej prezentacji i sprzedaży mieszkań czy domów. Daje to możliwość pokazania wszystkich walorów (Czytaj dalej)
Plusy i minusy mieszkania na poddaszu

Plusy i minusy mieszkania na poddaszu Mieszkania na poddaszu znajdują swoich wielbicieli, ale i przeciwników. Sprawdzimy, jakie są wady i zalety mieszkania na poddaszu. Można mieć więcej za mniej — (Czytaj dalej)
Nazewnictwo ulic Saskiej Kępy

Nazewnictwo ulic Saskiej Kępy Rys historyczny Początek XX wieku przynosi ożywienie rozwoju Saskiej Kępy głównie za sprawą: zbudowania mostu Poniatowskiego, usypanie Wału Miedzeszyńskiego oraz założenia parku Skaryszewskiego W 1916 roku (Czytaj dalej)
Mieszkanie w centrum - jego wady i zalety

Mieszkanie w centrum – jego wady i zalety Mieszkanie w centrum może być dla jednych dużą wygodą, a dla innych zmorą. Wady i zalety nieruchomości zlokalizowanej w takiej lokalizacji. No (Czytaj dalej)
Spółdzielnia mieszkaniowa, czy wspólnota mieszkaniowa?

Spółdzielnia mieszkaniowa, czy wspólnota mieszkaniowa? Co łączy te dwa podmioty? Poniżej znajdziesz wady i zalety każdej z nich oraz informację, którą lepiej z nich wybrać. Spółdzielnia mieszkaniowa Spółdzielnia mieszkaniowa jest (Czytaj dalej)
inflacja kwiecień 2022

Inflacja kwiecień 2022 – 12,4% Kwiecień inflacja 2022 Inflacja kwiecień 2022 – 12,4% Inflacja kwiecień 2022 – 12,4% 5 / 5 ( 2 głosy ) Zobacz również: Inflacja Maj 2022 (Czytaj dalej)
Polacy wolą mieć więcej pomieszczeń niż metrów

Polacy wolą mieć więcej pomieszczeń niż metrów Mieszkania w Polsce statystycznie mają średnio po 74 m2. Dane GUS-u potwierdzają to, co widzimy już od lat na polskim rynku nieruchomości. Polacy (Czytaj dalej)
Rynek nieruchomości w 2022 roku

Rynek nieruchomości w 2022 roku Ostatnie lata są niezwykle korzystne dla deweloperów. Ceny nieruchomości systematycznie wzrastają, a popyt w ogóle nie maleje. Pandemia nie odbiła się w znaczący sposób na (Czytaj dalej)
Zadatek - przelewem czy gotówka przy zakupie nieruchomości?

Zadatek – przelewem czy gotówka przy zakupie nieruchomości? Czym jest zadatek? Zadatkiem określamy zawartą w umowie przedwstępnej kwotę, jaką kupujący nieruchomość przekazuje sprzedającemu, w chwili zawierania umowy przedwstępnej. Kiedy dojdzie (Czytaj dalej)
Okolica i jej wpływ na cenę nieruchomości

Okolica i jej wpływ na cenę nieruchomości Na cenę nieruchomości wpływa bardzo wiele czynników. Najważniejsza jest odpowiednia lokalizacja mieszkania lub domu. W jaki sposób jest w stanie ona zdeterminować wartość (Czytaj dalej)
Powierzchnia użytkowa domu, mieszkania, poddasza, piwnicy oraz innych pomieszczeń

Powierzchnia użytkowa domu, mieszkania, poddasza, piwnicy oraz innych pomieszczeń Czym jest powierzchnia użytkowa? Powierzchnia użytkowa, to łączny metraż wszystkich pomieszczeń zlokalizowanych w mieszkaniu lub na wszystkich kondygnacjach domu. Do jej (Czytaj dalej)
Obowiązki i prawa zarządcy nieruchomości

Obowiązki i prawa zarządcy nieruchomości Zarządcą nieruchomości jest osoba wyznaczona przez właściciela albo wspólnotę, wykonująca powierzone jej zadania wiążące się z obsługą danej nieruchomości. Jakie to będą zadania? Za co (Czytaj dalej)
Zasiedzenie nieruchomości - czym jest oraz ile trzeba lat, aby było możliwe?

Zasiedzenie nieruchomości – czym jest oraz ile trzeba lat, aby było możliwe? Zasiedzenie nieruchomości jest jedną z wielu form zdobycia własności, przez jej wieloletnie i fizyczne posiadanie. Dotyczy to każdego (Czytaj dalej)
Protokół zdawczo-odbiorczy lokalu

Protokół zdawczo-odbiorczy lokalu Protokół zdawczo-odbiorczy jest zawsze bardzo ważnym dokumentem, który nowy właściciel powinien otrzymać od nas. Co to dokładniej za protokół? Dlaczego jest tak ważny? Co nam daje? Zapraszamy (Czytaj dalej)
Powierzchnia mieszkalna przekształcona w biuro

Powierzchnia mieszkalna przekształcona w biuro Przekształcenie powierzchni mieszkalnej na biurową wiąże się z możliwością obniżenia kosztów związanych z prowadzeniem działalności, ale też pozwoli zaoszczędzić czas, który należałoby poświęcić na poszukiwanie (Czytaj dalej)
Stan deweloperski - wady, zalety, definicja i zakres

Stan deweloperski – wady, zalety, definicja i zakres Mieszkania i domy w stanie deweloperskim cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ – no właśnie. Czym się charakteryzuje stan deweloperski? Co tam (Czytaj dalej)
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Miejscowy plan przestrzennego zagospodarowania jest aktem prawa, który przyjmuje dana gmina w formie uchwały, gdzie wskazane zostają przeznaczenie, warunki zabudowy i zagospodarowania terenu oraz rozplanowanie inwestycji (Czytaj dalej)

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Pełny profesjonalizm połączony z rzetelną wiedzą i miła atmosferą, gorąco polecam!

Marcin R.
Kupujący nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Pan Przemysław to profesjonalista. Polecam.

Mateusz M.
Kupujący nieruchomość

 

 

Opinie Przemysław Zieliński-6 Polecam współpracę z Panem Przemysławem Zielińskim – punktualność, rzetelność, bardzo dobry kontakt – we współpracy z Panem Przemysławem można szybko i profesjonalnie zrealizować transakcję. Polecam!

Stanisław D.
Kupiący nieruchomość