środa 29 listopada 2023

Autor: "Przemysław Zieliński"

Od 2010 jako Marketing Specialist & Property Advisor pomagam właścicielom w wynajmie i sprzedaży nieruchomości, a kupującym w zakupie poprzez tradycyjne i internetowe formy dotarcia do potencjalnych klientów. Potrzebujesz pomocy? Zapraszam do kontaktu lub strony o mnie.
Mieszkanie w spadku z zameldowanym lokatorem

Mieszkanie w spadku z zameldowanym lokatorem Mieszkanie w spadku z zameldowanym lokatorem Wstęp Zrozumienie praw i obowiązków zameldowanych lokatorów Umowa użyczenia a prawo do mieszkania Umowa najmu – co warto wiedzieć Kiedy eksmisja jest koniecznością Proces sprzedaży nieruchomości z lokatorem Negocjacje z lokatorem – jak (Czytaj dalej)
Sprzedaż nieruchomości ze spadku przed upływem 5 lat 2023

Sprzedaż nieruchomości ze spadku przed upływem 5 lat 2023 Sprzedaż nieruchomości ze spadku przed upływem 5 lat 2023 Wstęp Zarys tematu Ważność zrozumienia procesu sprzedaży nieruchomości ze spadku przed upływem 5 lat Podstawy prawne sprzedaży nieruchomości ze spadku Przegląd przepisów Jak spadek wpływa na prawa (Czytaj dalej)
Czy można wyrzucić kobietę z dzieckiem z mieszkania na wynajem

Czy można wyrzucić kobietę z dzieckiem z mieszkania? Rozważania Prawne i Społeczne Czy można wyrzucić kobietę z dzieckiem z mieszkania na wynajem Wprowadzenie Krótki przegląd tematu Prawne aspekty eksmisji kobiety z dzieckiem Prawa i regulacje w Polsce Rozważania społeczne i etyczne Wpływ społeczny eksmisji Studia (Czytaj dalej)
Rekordowo niska oferta mieszkań deweloperskich: Co to oznacza dla Ciebie?

Rekordowo niska oferta mieszkań deweloperskich: Co to oznacza dla Ciebie? Rekordowo niska oferta mieszkań deweloperskich: Co to oznacza dla Ciebie? Krótka historia rynku nieruchomości w Polsce Czynniki wpływające na spadek oferty Zmiany w przepisach Koszty budowy Popyt i podaż Jak to wpływa na przeciętnego kupującego? (Czytaj dalej)
Naruszenie miru domowego przez właściciela: Co to jest?

Naruszenie miru domowego przez właściciela: Co to jest? Naruszenie miru domowego przez właściciela: Co to jest? Definicja naruszenia miru domowego Różnica między naruszeniem miru domowego a innymi przestępstwami Jakie są przyczyny naruszenia miru domowego? Częste przyczyny naruszeń Skutki dla ofiary Jakie są prawa najemców? Prawa (Czytaj dalej)
Mieszkanie w Spadku: Czy Musisz Płacić Podatek?

Mieszkanie w Spadku: Czy Musisz Płacić Podatek? Wstęp: Dylemat Podatkowy Przy Dziedziczeniu Mieszkania: Jakie Czekają Cię Wyzwania? Gdy dostajesz mieszkanie w spadku po zmarłym krewnym lub bliskiej osobie, często towarzyszą temu emocje, smutek i troski. Ale oprócz aspektów emocjonalnych, wiele pytań i niepewności może się (Czytaj dalej)
Jak wziąć kredyt na zakup nieruchomości obciążonej hipoteką?

Jak wziąć kredyt na zakup nieruchomości obciążonej hipoteką? Jak wziąć kredyt na zakup nieruchomości obciążonej hipoteką? Wstęp (Introduction) Czym jest kredyt hipoteczny? (What is a mortgage?) Dlaczego ludzie biorą kredyt na zakup nieruchomości obciążonej hipoteką? (Why do people take out mortgages for properties with existing (Czytaj dalej)
Komórka lokatorska, piwnica, boks rowerowy - które wybrać?

Komórka lokatorska, piwnica, boks rowerowy – które wybrać? Komórka lokatorska piwnica boks rowerowy – które wybrać? 1 Komórka lokatorska, piwnica, boks rowerowy – które wybrać? 2 Czym się różnią te przestrzenie? 3 Komórka lokatorska 4 Piwnica 5 Boks rowerowy 6 Zalety i wady każdego rozwiązania (Czytaj dalej)
Praktyczne wskazówki które ułatwią wybór idealnego mieszkania

 Praktyczne wskazówki które ułatwią wybór idealnego mieszkania Praktyczne wskazówki które ułatwią wybór idealnego mieszkania, wybór mieszkania to jedno z najważniejszych decyzji w życiu wielu osób. To nie tylko inwestycja finansowa, ale także miejsce, gdzie spędzimy większość czasu, tworzymy wspomnienia i kształtujemy przyszłość. Jak wybrać idealne (Czytaj dalej)
Sześć kluczowych metod oceny wiarygodności dewelopera

Sześć kluczowych metod oceny wiarygodności dewelopera Sześć kluczowych metod oceny wiarygodności dewelopera. Ocena wiarygodności dewelopera to niezwykle istotny etap każdej inwestycji w nieruchomości. Wybranie odpowiedniego partnera biznesowego to klucz do bezpiecznego i satysfakcjonującego zakupu mieszkania czy domu. W niniejszym artykule przedstawimy sześć sprawdzonych metod, które (Czytaj dalej)
Jak Napisać Skuteczne Ogłoszenie Najmu lub Sprzedaży Nieruchomości?

Jak Napisać Skuteczne Ogłoszenie Najmu lub Sprzedaży Nieruchomości? Jak Napisać Skuteczne Ogłoszenie Najmu lub Sprzedaży Nieruchomości? Planujesz sprzedaż lub wynajem mieszkania, domu lub innego typu nieruchomości? Twoje ogłoszenie ma ogromne znaczenie dla przyciągnięcia potencjalnych nabywców lub najemców. Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości, to na pewno masz (Czytaj dalej)
Skutek Programu Bezpieczny Kredyt 2% - Wzrost Cen

Wzrost Cena Nieruchomości w Polsce: Skutek Programu „Bezpieczny kredyt 2 proc.” Skutek Programu Bezpieczny Kredyt 2% – Wzrost Cen. Wzrost cen nieruchomości w Polsce jest tematem, który od pewnego czasu przyciąga uwagę zarówno inwestorów, jak i przyszłych nabywców. Jednym z kluczowych czynników wpływających na tę (Czytaj dalej)
Dynamiczny Wzrost Popytu na Kredyty Hipoteczne w Polsce

Dynamiczny Wzrost Popytu na Kredyty Hipoteczne w Polsce W sierpniu 2023 roku na polskim rynku hipotecznym zaobserwowano niezwykle dynamiczny wzrost popytu na kredyty mieszkaniowe. Dane udostępnione przez Biuro Informacji Kredytowej (BIK) rzucają światło na te imponujące zmiany. Popyt na kredyty wzrósł aż o 299,9 proc. (Czytaj dalej)
Rewolucja na Rynku Hipotek - Nowe Przepisy KNF

Rewolucja na Rynku Hipotek – Nowe Przepisy KNF Wprowadzenie Od pewnego czasu obserwujemy dynamiczne zmiany na rynku hipotek w Polsce. Rewolucja na Rynku Hipotek – Nowe Przepisy KNF. Jednym z kluczowych aktorów tych przemian jest Komisja Nadzoru Finansowego (KNF), która podjęła ambitne kroki w celu (Czytaj dalej)
Nowoczesne Technologie w Naszych Domach: Komfort, Ekologia i Przyszłość

Nowoczesne Technologie w Naszych Domach: Komfort, Ekologia i Przyszłość Nowoczesne technologie coraz śmielej wkraczają do naszych domów, przynosząc ze sobą wiele korzyści, takich jak oszczędności finansowe, wyższy komfort użytkowania oraz troska o środowisko naturalne. Mimo że Polska nie zawsze była otwarta na nowości technologiczne, to (Czytaj dalej)
Plusy i minusy inwestowania w nieruchomosci

Plusy i minusy inwestowania w nieruchomości Inwestycja w nieruchomości, podobnie jak inwestycja w cokolwiek – biżuterię, samochody, złoto i inne – oferuje minusy i plusy. Plusy i minusy inwestowania w nieruchomości. Nie znajdziemy raczej róży bez kolców, a każde z podjętych działań prezentuje plusy i (Czytaj dalej)
inflacja w roku 2023

Inflacja w roku 2023 inflacja 2023 Inflacja 2023 Inflacja rok 2023 Miesiąc 2023 Styczeń 16 Luty 18.4 Marzec 16.1 Kwiecień 14.7 Maj 13 Czerwiec 11.5 Lipiec 10.8 Sierpień 10.1 Wrzesień 8.2 Październik 6.6 Listopad Grudzień
Jak poinformować urząd o zakupie lub sprzedaży nieruchomości

Jak poinformować urząd o zakupie lub sprzedaży nieruchomości: poradnik dla skutecznego zgłoszenia Przyszedł taki moment w Twoim życiu, kiedy stoisz na progu wielkiej decyzji. Czas zakupu lub sprzedaży nieruchomości. To niezwykle emocjonujący krok, który wpływa na Twoją przyszłość i daje poczucie spełnienia. Ale w tej (Czytaj dalej)
Sesje elixir

Sesje elixir: Jak efektywnie zarządzać? W niniejszym artykule przedstawimy najlepsze praktyki zarządzania sesjami Elixir w kontekście najwyższej jakości konta bankowego. Przyjrzymy się szczegółowo procedurom, optymalizacji i korzyściom związanych z wykorzystaniem sesji Elixir. Jeśli szukasz informacji na temat efektywnego zarządzania sesjami Elixir, to jesteś we właściwym (Czytaj dalej)
Bezpieczny Kredyt 2% - Prawdziwa "Rewolucja" w Świecie Finansów!

Bezpieczny Kredyt 2% – Prawdziwa „Rewolucja” w Świecie Finansów! Wprowadzenie Witamy!  Mam przyjemność przedstawić Ci najnowszy program, który wzbudza ogromne zainteresowanie w świecie finansów – Program Bezpieczny Kredyt 2%. Chcemy Cię zaprosić do zgłębienia wszystkich niuansów i haczyków związanych z tym programem, abyś mógł podjąć (Czytaj dalej)