piątek 10 Lipiec 2020

Autor: "Przemysław Zieliński"

Od 2010 pomagam właścicielom w wynajmie, sprzedaży i zakupie nieruchomości poprzez tradycyjne i internetowe formy dotarcia do klienta. Pomagam w uzyskiwaniu dużo lepszej skuteczności i widoczności w Internecie.
5 powodów, które sprawiają, że nie udało Ci się sprzedać jeszcze nieruchomości

Oto powody, które sprawiają, że sprzedaż „nie idzie” Zbyt wysoka cena Chcesz sprzedać jak najdrożej, to oczywiste, jednak zastanów się czy cena, którą proponujesz jest ceną rynkową czy Twoim „życzeniem”. Myśląc, że wyższa cena sprawi, iż ludzie chętnie podejmą się negocjacji jesteś w błędzie. Tak, (Czytaj dalej)
Kim najczęściej jest kupujący, z jakich urządzeń korzysta, i gdzie szuka?

Kim jest kupujący? Jeśli miałbym określić osobę kupującą, która szuka nieruchomości w Internecie, na portalach związanych z nieruchomości to według statystyk byłaby to kobieta w wieku od 25-34 lat, która szuka nieruchomości w wyszukiwarce Google przez telefon komórkowy. Jak mają się szczegółowe statystyki? Zaangażowanie w (Czytaj dalej)
TOP 50 najdroższych i najtańszych ulic w Warszawie - rok 2020

Od stycznia 2020 roku ceny ofertowe na rynku wtórnym w Warszawie utrzymują się na stabilnym poziomie – średnia stawka za m2, za jaką oferowane są lokale w stolicy oscyluje w granicach 11500 zł. Różnice w cenach oferowanych mieszkań Wyszukując oferty w Internecie widać, że ich (Czytaj dalej)
Jak schudłem 8 kg w 2 tygodnie

Udało mi się schudnąć 8 kg, nie było łatwo… z wagi 81 do 73, ale nie o wagę tutaj chodzi, waga jest tylko jednym z wielu pozytywnych efektów 14 dniowego postu Daniela. Co to jest i na czym polega post Daniela? Post Daniela wziął się (Czytaj dalej)
Wybrałeś mieszkanie i co dalej

Wybrałeś mieszkanie i co dalej? Koniecznie musisz sprawdzić, czy dana nieruchomość posiada księgę wieczystą i czy jest akt notarialny. Mogą być umowy dożywocia, darowizny i wiele różnych form zakupu. Najlepiej dowiedzieć się, w jaki sposób sprzedający wszedł w posiadanie tej nieruchomości. Czasem może się zdarzyć (Czytaj dalej)
Chcesz kupić nieruchomość? Na co zwracać uwagę przy zakupie

Chcesz kupić nieruchomość? Na co zwracać uwagę przy zakupie? Poniżej przedstawię kilka zasad, które mają bardzo duże znaczenie w przypadku zakupu mieszkania. Niestety zdarza się bardzo często, iż osoby, które zajmują się tym już zawodowo zaniedbują je. Często chodzi im by zakupić coś szybko i (Czytaj dalej)
Sąsiedzka synergia

Sąsiedzka synergia Ludzie młodzi coraz częściej wyjeżdżają za pracą do większych miast przez co gdy na świecie pojawiają się ich pociechy, nie ma na miejscu dziadków, którzy przyszliby z pomocą i potrzebnym wsparciem. Jak w tej sytuacji można sobie radzić poza zatrudnianiem niani do naszych (Czytaj dalej)
Jak dobrze wynająć własne mieszkanie

Jak wybrać dobrego najemcę? Jak wiadomo pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Przy oglądaniu mieszkania przez potencjalnego najemcę istotne jest czy oglądający sam coś o sobie opowie. To dobry znak gdy osoba nie ukrywa co robi. Czy się uczy czy może pracuje? Jeśli studiuje to warto wiedzieć (Czytaj dalej)

Nowoczesne rozwiązania, które spotykamy na rynku są wynikiem rozwoju technologicznego. Nie da się ukryć, iż stanowią również reakcję na zmieniające się potrzeby oraz oczekiwania klientów. Deweloperzy oraz agencje pośrednictwa stale się rozwijają wprowadzając nowe rozwiązania, aby wyróżniać się na rynku i tym samym pozyskiwać nowych (Czytaj dalej)
Chcesz wynająć mieszkanie od prywatnej osoby

Młodzi ludzie przed zakupnem swojego mieszkania często na początku wynajmują jakieś lokum bądź też pokój. Ale dobra cena i lokalizacja to nie wszystko, dlatego poniżej mamy dla Was przygotowane parę punktów na które należy zwrócić uwagę przy wynajmie dla siebie mieszkania. Przede wszystkim istotne jest (Czytaj dalej)
Jak nie urządzać domu – 10 największych grzechów polskich wnętrz

Jak nie urządzać domu – 10 największych grzechów polskich wnętrz Ktoś kiedyś powiedział, że „pierwszy dom budujemy dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dopiero dla siebie”. Warto się uczyć na błędach innych, ponieważ wnętrzarskie błędy będą się mściły latami. Najdotkliwszy jest wymiar finansowy. Niektóre (Czytaj dalej)
Gdzie będzie dobrze zamieszkać na swoim w Warszawie

Gdzie będzie dobrze zamieszkać na swoim w Warszawie Warszawa to stolica Polski. Miasto to posiada długą i ciekawą historię, którą można chociażby poznać w szkole na lekcjach historii. Jedna z dzielnic Warszawy tętni życiem zarówno w dzień i w nocy – Śródmieście. Jako jedna z (Czytaj dalej)
Nowe mieszkania w niestandardowych miejscach

Nowe mieszkania w niestandardowych miejscach Nowe mieszkanie w starym browarze – jesteś zdziwiony? Nie? I bardzo dobrze, ponieważ rewitalizacja jest już cenionym trendem na rynku nieruchomości. Modernizacji podlegają teraz rozliczenie kamienice oraz tereny przemysłowe, które niegdyś zostały wyburzone, bez podjętych prób adaptacji. Stare miejsca, nowy (Czytaj dalej)
Biznes online – nadszedł właściwy czas [RAPORT]

Odpowiedni biznes online, to właśnie ten czas Dobrze zaczynają się prezentować perspektywy prowadzenia w Polsce biznesu online. Aktualne raporty mówią, że jesteśmy trzecim światem jako osoby dokonujące zakupów przez Internet. W skali Świata wynik już pokazuje siłę, ale spójrzmy na najnowsze informacje od wearesocial.com, które dotyczą (Czytaj dalej)
Top 10 - serwisów o nieruchomościach

Top 10 – serwisów o nieruchomościach Jeżeli chodzi o nieruchomości oraz budownictwo na pozycji lidera znajduje się dział nieruchomości OLX.pl, który wyprzedza otoDom.pl. W trakcie roku duży spadek odpowiedzialności zanotowały Homebook.pl i MuratorDom.pl, w górę zaś poszły Nieruchomości-online.pl oraz KB.pl. Z badań Geminus/PBI w styczniu (Czytaj dalej)
Jak sprawdzić czy mieszkanie technicznie spełnia wszystkie nasze oczekiwania

Jak sprawdzić czy mieszkanie technicznie spełnia wszystkie nasze oczekiwania? Można trafić na mieszkania nawet po remoncie, widać, że na pierwszy rzut oka wszystko jest dobrze, jednak czasem dochodzi do sytuacji, że niektóre podłączenia nie zostaną doprowadzone załóżmy do aneksu. Warto jest zatem odkręcić wszystkie krany (Czytaj dalej)
Jaki wybrać kredyt hipoteczny na mieszkania albo dom. Czym jest zdolność kredytowa?

Jaki wybrać kredyt hipoteczny na mieszkania albo dom. Czym jest zdolność kredytowa? Kupując mieszkanie albo dom, należy dobrze się zapoznać z warunkami, jakie oferują nam banki oraz tym, co dokładniej potrzeba by takową zawrzeć. Jak wziąć kredyt hipoteczny? Przeciętny Kowalski zarabia niestety zbyt mało, by (Czytaj dalej)
Ceny mieszkań w stolicy na tle innych miast

Ceny mieszkań w stolicy, na tle innych miast Osoby chcące zakupić mieszkanie w stolicy narzekają na ceny za metr kwadratowy. Nie lepiej prezentują się kwoty, jakie trzeba wydać w innych miastach. Gold Finance oraz Barometr Metrohouse wykazały, jakie mieszkania są najczęściej wybierane. W Warszawie najchętniej (Czytaj dalej)
Ranking najpopularniejszych portali z nieruchomościami

Ranking najpopularniejszych portali z nieruchomościami Przyjrzyjmy się portalom z nieruchomościami, analiza jest oparta o ruch pochodzący z trzech podstawowych źródeł – wejść z wyszukiwarek, wejść bezpośrednich na witrynę i social media. Portale z nieruchomościami są głównym i z pewnością pierwszym sposobem, jaki wybiera się aby (Czytaj dalej)
Moda na Polskę

Moda na Polskę, to ostatnio niezwykle popularny zwrot odnoszący się jednocześnie do odwiedzających z polski, jak i zza granicy. Dane GUS także potwierdzają fakt, iż rośnie liczba osób korzystających z bazy noclegowej naszego kraju. Porównując z rokiem poprzednim o ponad 704 tysiące z 11,8 miliona (Czytaj dalej)