sobota 4 Lipiec 2020

Domena – popełniane błędy

reklama www domena popełniane błędy

Często zdarzające się błędy podczas zakupu domen internetowych.

1)      Brak dowiadywania się za co płacimy –  jeśli stać nas na to, żeby płacić za wszystko co tylko takiej firmie przyjdzie do głowy, to nasza strata. Ale jeśli nie chcemy wyrzucać pieniędzy w błoto, to każda faktura, każda zmiana powinna być dokładnie przez nas przeglądana.

bledy zwiazane z domena2)      Zakupienie domeny za 0 zł jest nieopłacalne. Mimo, że cena początkowa jest bardzo kusząca, to tak naprawdę, później musimy wyłożyć dwa razy więcej pieniędzy. Przykładowo nic nie płacimy za domenę, ale za jej przedłużenie już zapłacimy podwójną stawkę. Jedną z najtańszych domen jest ovh.pl – za rejestrację zapłacisz raptem 12 złotych, a za przedłużenie niecałe 50 złotych. Natomiast jeśli interesuje Cię domena za 0 złotych, to licz się, że za każde przedłużenie zapłacisz już 100 złotych.

3)      Zaoszczędź na kupnie serwera. Opłata za stronę powinna wynieść nie więcej niż 100 złotych rocznie. Jeśli znajdujemy fantastyczną ofertę za 400 złotych, to zastanówmy się, czy jest nam to rzeczywiście potrzebne. Kalkulacja jest prosta, możemy przepłacić 4 razy więcej i nie wykorzystać całego serwera w 100%.

 

Jak oceniasz przydatność tego artykułu:
Wysyłanie
Twoja Ocena
4.44 (os.: 43)

Może Ci się spodobać:

0 opinie

Zostaw odpowiedź